Një aksident ka ndodhur në afërsi të Spitalit Rajonal Berat mes një ambulance dhe një makine.

Ambulanca është përplasur fuqishëm me një automjet në vendin e quajtur “Rrapi” në lagjen “30 Vjetori”. Nga aksidenti ka dëme materiale dhe lëndime të lehta.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit mes dy mjeteve, ndërsa policia është në vendngjarje.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel