Balla uron kombin mik amerikan me rastin e 245 vjetorit të pavarësisë së SHBA

04/07/2021 11:36

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës me rastin e 245 vjetorit të pvarësisë.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se në këtë ditë të shënuar për kombin mik amerikan, kujtojmë Ditën e Pavarësisë dhe heronjtë që e mundësuan atë.

“🇺🇸Gezuar 4 korrikun Shtetet e
Bashkuara të Amerikës! Në këtë ditë të shënuar për kombin mik amerikan, kujtojmë Ditën e Pavarësisë dhe heronjtë që e mundësuan atë”, shkruan Balla.

Top Channel