Pushuesit në plazh, policia në aksion! I ngre nga shezlongët dhe heq çadrat

30/06/2021 12:20

Aksioni për lirimin e hapësirave publike në plazhin e Durrësit ka nisur mëngjesin e sotëm.

Policët kanë mbërritur në zonë pasi qytetarët dhe turistët kanë paguar çadrat dhe po pushojnë. Por, më pas janë shqetësuar nga punonjësit e policisë, që i kanë kërkuar të largohen.

I papritur ka qenë ky aksion edhe për subjektet privatë. Mes tyre dhe policëve ka pasur debate, por puna ka vijuar pa ndërprerje.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel