Foto ilustruese

Një person është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës së tij.

Mësohet se viktima është një 60 vjeçar, i cili paraprakisht dyshohet ka qenë i vetëm në banesë në momentin e ngjarjes. Po ashtu dyshohet se kohët e fundit ka pasur edhe probleme të shëndetit mendor.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ambulanca dhe policia, e fundit kjo për të vijuar zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel