Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke publikuar pamjet e transformimit të Komisariatit të Policisë së Shkodrës.

“MIRËMËNGJES dhe me transformimin e Komisariatit të Policisë së Shkodrës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Top Channel