“Me një mik special në shtëpinë e tij në Paris”/ Rama takon Sarkozy-Privilegj të këshillohem

16/06/2021 19:43

Kryeministri Edi Rama ka postuar dy foto nga takimi i tij me një nga figurat politike më të njohura të Francës, Nicolas Sarkozy.

Ish presidenti Sarkozy e ka pritur Ramën në shtëpinë e tij në Paris.

Rama shkruan se ndihet i privilegjuar të këshillohet me të për sfidat e Shqipërisë dhe rajonit tonë, në rrugën e zhvillimit ekonomik e social, e të integrimit europian.

Postimi i Ramës

🇦🇱🇫🇷Me një mik special në shtëpinë e tij në Paris, presidentin Nicolas Sarkozy, me të cilin kam privilegjin të këshillohem për sfidat e Shqipërisë dhe rajonit tonë, në rrugën e zhvillimit ekonomik e social, e të integrimit europian

Top Channel