Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:25, në fshatin Rreth i Epërm,Mirditë.

Në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi M.N.,71 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Top Channel