FOTOLAJM/ “Koha është e maskarenjve, por Shqipëria e shqiptarëve” ‘Protestuesi i heshtur’ me pankartë në dorë

14/06/2021 12:16
Protestuesi i heshtur me pankartën në dorë

Protestuesi i hedhur është parë sërish rrugëve të Tiranës, me një mesazh për politikën shqiptare.

Ai ka reaguar në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit dhe të PD-së, ku shprehet se janë dy datat e maskaradës zgjedhore.

Edhe pse ai ka ngatërruar datën e zgjedhjeve nga qershor, e ka shkruar maj, sërish arriti të tërhiqte vëmendje.

“Maskaradat zgjedhore u bënë
1.Nga Edi Rama në 25 maj,
2.Nga Lul Basha në qershor.
Postctriptum: Koha është e maskarenjve, por Shqipëria e shqiptarëve”
, shkruhet në pankartën e tij.

Nuk është hera e parë që ai jep mesazhe goditëse për politikanët e vendit tonë.

Top Channel