FOTOT/ “Tezat morën dhenë”, shihni ç’bënë disa prej maturantëve, pasi dolën nga provimi

07/06/2021 15:46

Maturantët sot i janë nënshtruar provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Provimi ka zgjatur rreth dy orë, ndërsa para përfundimit të orarit zyrtar kanë dalë tezat në rrjetet sociale.

Kujtojmë se për personat që nxjerrin tezat gjatë kohës, që është duke u zhvilluar provimi, rregullorja e maturës parashikon ndjekje penale.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel