E rëndë në Korfuz/ Mediet fqinje: Greku vret dy persona dhe më pas bën vetëvrasje. I kishte bërë pritë dhe…

06/06/2021 12:10

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur në ishullin e Korfuzit në Greqi.

Mediet fqinje shkruajnë se viktimat janë një francez dhe një grua greke.

Autori, dyshohet se i kishte zënë pritë në një rrugë anësore të zonës dhe sapo pa burrin, filloi të qëllonte pa mëshirë duke i vrarë ata në vend. Pas këtij momenti autori i dyshuar ka vrarë veten.

Zanafilla e mosmarrëveshjeve që konkludoi me vrasjen e çiftit dyshohet të jenë ato ekonomike.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel