Një person rreth 65 vjeç është gjetur i vdekur në Elbasan.

Në trup nuk i janë gjetur shenja dhune dhe dyshimet e para janë vdekje natyrale nga infarkti.

Nuk dihen ende detaje të reja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat ai ka ndërruar jetë.

Top Channel