Merr flakë ndërtesa dy katëshe e pabanuar në rrugën “Myslym Shyri”

01/06/2021 14:55

Një ndërtesë dy katëshe e pabanuar në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë është përfshirë nga zjarri.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Tiranë/informacion paraprak

Më datë 01.06.2021, rreth orës 14:20, në rrugën “Myslym Shyri”, në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja”, ka rënë zjarr në një banesë dy katëshe të pabanuar. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Top Channel