Kryeministri Edi Rama publikon pamjet nga punimet për Ekoparkun e Madh të Durrësit: Ishte vatër kanceroze e plehrave

29/05/2021 08:26

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet nga puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit.

Teksa uron fundjavë të mbarë, Rama thotë se deri dje ishte vatër kanceroze e plehrave në Porto Romano ndërsa tani vijon puna për të sjellë një pamje ndryshe.

“Mirëmëngjes dhe me transformimin që vijon mbi vatrën e deri djeshme kanceroze të plehrave në Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkroi Rama.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel