Çifti nga Durrësi denoncon në polici 38-vjeçarin: Na përndoqi dhe ndërhyri në jetën tonë private!

29/05/2021 09:41
Foto ilustruese

Një çift nga Durrësi kanë denoncuar një 38-vjeçar në polici pasi janë ndjerë të kërcënuar dhe të përndjekur në mënyrë të vazhdueshme nga ai.

Forcat blu thonë se ai i ka përndjekur dhe ndërhyrë në jetën private.

“Gjithashtu, është arrestuar në flagrancë shtetasi A.S., 38 vjeç,  banues në Durrës, pasi ka kanosur, përndjekur dhe ndërhyrë në jetën private shtetasin A.C.,  40 vjeç, banues në Durrës dhe bashkëshorten e tij”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Top Channel