Një gomone me hashash është kapur në Gjirin e Arushës në Karaburun dhe aktualisht po dërgohet në repartin e policisë Delta Forcë në Radhimë.

Burime për “Top Channel” bëjnë me dije se në gomone ka pasur rreth 500-600 kg drogë.

Gomonia ishte rreth 9 m e gjatë me 2 x 350 kf motora të fuqishëm.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel