Elbasan/Gjendet i pajetë një person. Viktima nuk është identifikuar ende, dyshohet se është goditur pas koke

23/05/2021 08:06

Një person është gjetur i pajetë në Elbasan.

Viktima është rreth moshës 70-80-vjeç dhe nuk është identifikuar ende.

Dyshohet se është vrarë me sende të forta pas koke. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Vullnetari dhe viktima është gjetur në rrugë.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “Vullnetari”, Elbasan, shërbimet e policisë kanë konstatuar në anë të rrugës pa shenja jete një shtetas të seksit mashkull rreth moshës 70-80 vjeç.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e personit të pajetë dhe shkakun e humbjes së jetës.

Top Channel