Rama: Bubqi po rilind si një qendër e bukur rezidenciale për ata që humbën shtëpitë nga tërmeti!

19/05/2021 10:43

Me një video të postuar në facebook, kryeministri Edi Rama thotë se rindërtimi i banesave, që u dëmtuan nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit, vijon në Bubq të Krujës.

Rama shkruan se shkruan se po rilind si një qendër e bukur rezidenciale për familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti.

Postimi

Mirëmëngjes dhe me zemrën e Bubqit që po rilind si një qendër e bukur rezidenciale për familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Top Channel