Foto ilustruese

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë.

Policia njofton se shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel