Kosovë/ Nëna dhunohet nga djali dhe nusja, kërkon ndihmë në polici

16/05/2021 11:19
Foto ilustruese

Një grua ka raportuar një ditë më parë në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga djali dhe nusja e tij.

Sipas njoftimit, viktimës i është ofruar shërbimi mjekësorë. Me sugjerim të prokurorit ndaj viktimës është lëshuar “Urdhër për mbrojtje të përkohshme emergjente”.

Të dyshuarit pas inicimit të rastit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Top Channel