Foto ilustruese

Një lokal është përfshirë nga flakët në rrugën “Myslym Shyri, rreth orës 23:25. Mësohet se si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel ka siguruar pamjet e djegies së lokalit:

FOTO GALERI
1/7

Top Channel