Athinë/ Servisi i makinave përfshihet nga flakët, 10 zjarrfikës në vendngjarje

12/05/2021 17:34

Një servis automjetesh është përfshirë nga flakët në Athinë, pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Nea Jonia”, ku për pasojë ka dëme materiale dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Rreth 5 mjete dhe punonjës zjarrfikës kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë mundur të shuajnë flakët.

Top Channel