Sot pritet të jepet masa për Arben Memën i cili më 25 prill terrorizoi qytetarët e Tiranës me aktin e çmendur , ku në gjendje të droguar mori makinën dhe dha një shfaqje që mund të ishte fatale për shumë qytetarë në shesh.

Ishte Klodiani një i ri 22 vjeçar i cili mundi të ndalonte atë fillimisht para se të shkaktonte një tragjedi , dhe pastaj bashkë me qytetarët e tjerë e neutralizuan deri në ardhjen efektivëve.

Në pamjet e siguruara nga Top Channel një nga të pranishmit e pyet “ pse e bërë Arben atë te sheshi”, ndërsa ai thotë: S’më ka dalë ende pija.

Ndërkohë personi tjetër, me tuta blu ngre gishtin e mesit për kamerat.

Arben Memës iu gjetën edhe lëndë narkotike në makinë ditën e ngjarjes.

Top Channel