Tmerri në Tiranë/ Momenti kur autori bën manovra të rrezikshme në shesh, i riu i futet me shkelma nga dritarja dhe e nxjerr me dhunë

25/04/2021 12:55

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në sheshin “Skënderbej” duke rrezikuar jetën e qytetarëve.

Sikurse shihet edhe nga pamjet në momentin që personi me makinë është futur në shesh dhe ka vijuar të bëjë manovra të rrezikshme.

Kur i është kërkuar nga qytetarët që të ndalojë ai ka vijuar të bëjë rrotullime me mjetin e tij, ndërsa në atë moment një qytetar i është futur nga dritarja dhe me ndihmën e qytetarëve të tjerë e ka nxjerrë nga makina me dhunë.

FOTO GALERI
1/27

Top Channel