Çmenduri! Makina thyen barrierat dhe futet në mes të sheshit “Skënderbej”

25/04/2021 12:47

Një makinë ka thyer barrierat dhe është futur në mes të sheshit “Skënderbej”.  Në pamje shihet se makina ka dëme materiale, por nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, që është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

FOTO GALERI
1/27

Top Channel