Shoqëruesi i tij vrau Pjerin Xhuvanin/ Gazmend Bardhi: E shkaktuar nga eksponentë të krimit të organizuar

21/04/2021 16:23

Gazmend Bardhi ka bërë një deklaratë shumë të shkurtër për ngjarjen e e rëndë në Elbasan.

Ai thotë se kjo ngjarje është e shkaktuar një nga eksponentët e krimit të organizuar,

“Vendngjarjen e shikoni vetë. Janë një grup personash, kaq kam , shtabi i Taulant Ballës në Elbasan”, tha ai.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se personi që qëlloi është Arber Papleka, një nga shoqëruesit e demokratit Gazmend Bardhi, i cili është konfliktuar me policët dhe ka qëlluar në turmë.

Top Channel