Foto ilustruese

Një automjet “BMW” është përfshirë nga flakët në Durrës, rreth orës 02:45 të mëngjesit të sotëm.

Makina, në pronësi të shtetasit me iniciale E.M. është djegur pjesërisht. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të qytetit bregdetar.

Nuk dihet ende nëse ishte zjarrëvënie e qëllimshme apo aksidentale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Top Channel