U përpoq të kalonte kufirin me dokumente të rreme, arrestohet nigeriani në Durrës

19/04/2021 10:32

Një shtetas nigerian është arrestuar në Durrës, pasi tentoi të kalonte kufirin me dokumente të dyshuara të falsifikuara.

Policia njofton se ka bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e 24-vjeçarit, C.M.

Policia e Durrësit, po ashtu njofton se ka arrestuar një drejtues mjeti në Shijak, pasi u konstatua në gjendje të dehur në timon. I arrestuari është 39-vjeçari me iniciale N.M.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Top Channel