Dy automjete janë djegur qëllimisht gjatë natës në Elbasan në zonën e Krastës.

Top Channel mëson se ngjarja ka ndodhur rreth orës 2 të mëngjesit, ku dy automjeteve tip Range Rover dhe Volkswagen u është vënë zjarr qëllimisht

Pronari i makinave është shtetasi me iniciale K.K.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel