FOTO/ Lehtësimi i masave anti-covid, britanikët dynden në bare dhe restorante

17/04/2021 14:29

Lehtësimi i masave anti-covid ka bërë që britanikët të dynden nëpër bare dhe restorante, si dhe riktheu të rinjtë në klubet e natës në Londër.

Në Soho tryezat ishin plot qytetarë, të cilët shijuan pijen dhe ushqimin e tyre, pa maska ​​dhe distanca të veçanta.

Shihni më poshtë fotografitë nga Soho, mbrëmjen e të premtes:

FOTO GALERI
1/3

Top Channel