Peshkaqeni gjigand afrohet pranë marinës, ‘tmerron’ studentët (Fotot)

16/04/2021 12:41

Një peshkaqen i madh u pa pranë një marine në Mbretërinë e Bashkuar, duke i dhënë frikësuar një grup sërfistësh aty pranë.

Pedagogu, Owin Wong ishte me katër studentë në Torquay, Devon, kur panë të afrohej peshkaqeni.

Sipas tij, përveç frikës, ishte një përvojë e mahnitshme. “Ishte shumë, shumë i madh”, tha ai.
Ishte e frikshme në fillim, por unë kam pasur njohuri të mëparshme për peshkaqenët dhe e di që ata nuk janë të rrezikshëm“.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel