Një kufomë e dekompozuar e një djali 28 vjeç është gjetur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Sipas deklarimeve të familjarëve dyshohet se ai vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa e nuk kanë pasur kontakt.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në fshatin Jagodin, Elbasan,  në lumin Shkumbin është  gjetur një kufomë e dekompozuar dhe nga  veprimet hetimore  rezulton   se është shtetasi E.T., 28 vjeç, banues në Elbasan.  Sipas deklarimeve te familjarve dyshohet se shtetasi vunate nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes .

Top Channel