Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në katin e pestë të një pallati në Orikum.

Policia njofton se lënda plasëse ka shpërthyer në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit A.Xh dhe si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

Orikum/Informacion paraprak

Më datë 12.04.2021, rreth orës 18:10, në Orikum, në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit A.Xh, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Top Channel