Ilustrim

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit.

Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy shtetase të cilat janë dërguar për në spitalin e Rrëshenit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

vijon…

Top Channel