Basha filmohet duke fjetur në makinë, Rama ironizon: Fle dhe në drekë s’kemi ç’i bëjmë!

02/04/2021 19:10

Kryeministri Edi Rama ka komentuar videon e Lulzim Bashës ku fle gjumë në makinë duke thënë se ai e ka të nevojshëm gjumin në drekë.

Rama tha se në ndryshim nga Basha ai e bën gjumin e të pasi nuk e ngacmon dhe nuk i rri mbi kokë as Monika dhe as Saliu.

“Më çuan një video ku flinte Luli, po flinte vërtetë në makinë. Ky fle rrugëve, fle në drekë nuk ke ca i bën dhe monitoron gjumin tim, po ti fle gjumë rrugëve të sheh e gjithë Shqipëria. Unë kur fle jam i qetë pasi nuk më monitoron Monika, nuk ma ngacmon Saliu se ka Ilirin mbi kokë”, tha Rama.

Top Channel