Tiranë/ Sherr mes 13-vjeçarëve, dy përfundojnë në spital pas lëndimit me mjete të mprehta

31/03/2021 18:16

Një sherr mes të disa të miturve ka ndodhur sot në Tiranë.

Rreth orës 17:40, në Kinostudio, si pasojë e konflikti të çastit, mes katër shtetas të mitur 13 vjeçarë, janë lënduar, dyshohet me mjete rrethanore e të mprehta 2 shtetas të moshës 13 vjeçare, të cilët u dërguan në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për identifikimin e personave të përfshirë në konflikt si dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel