Një 46-vjeçar është arrestuar në Sarandë pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprën penale “Dhuna në familje” për B.K.

Sarandë

Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë  Sarandë u bë kapja dhe ndalimi me inisiativë i shtetasit  B. K., 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “Dhuna në familje”.

Top Channel