Aksident në Tiranë, makina përplas 50-vjeçarin që po lëvizte me biçikletë

27/03/2021 09:01

Një aksident është shënuar në rrugën “Asim Vokshi” në Tiranë gjatë mëngjesit të kësaj të shtune.

Drejtuesi i një automjeti ka aksidentuar një 50-vjeçar, i cili po lëvizte me biçikletë. Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.03.2021, rreth orës 07:40, në rrugën “Asim Vokshi”, mjeti me drejtues shtetasin A. Ll, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel