Tiranë/ Ishte larguar nga banesa, gjendet i vetëvrarë një person në Vorë

22/03/2021 16:33
Foto ilustruese

TIRANË –  Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në kryeqytet ku raportohet se një person i moshës 50-vjeçare është gjetur i vetëvrarë.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në rrugën “Demokracia”, në Vorë,​ në një pallat të braktisur.

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.03.2021, rreth orës 15:50, në rrugën “Demokracia”, në Vorë,​ në një pallat të braktisur, është gjetur i vetëvarur shtetasi T. K., 50 vjeç, i cili ishte larguar nga banesa më datë 19.03.2021.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel