Sheshi ''Liria'' në Durrës

Si asnjëherë tjetër, qendra e qytetit bregdetar ka veshur petkun festiv të pranverës.

Me afrimin e ditës së verës, sheshi ”Liria” është mbuluar me një dekor shumëngjyrësh, që ka sjellë atmosferën dhe ngjyrat e kësaj stine, duke larguar qoftë dhe për pak momente tensionet e kësaj periudhe dhe ofruar gëzim.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel