Bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, Muharrem Hoxha, ka ndërruar jetë nga covid-19.

Jalldiz Hoxha është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, pasi nuk mund ta fitonte betejën me COVID-19.

Çifti ishin zhvendosur për të jetuar në qytetin e Pogradecit, pikërisht për të qenë më të mbrojtur nga COVID, por fatkeqësisht 65-vjeçarja u infektua dhe virusi i mori jetën.

Ajo do të përcillet për në banesën e fundit ditën e sotme, në varrezat e vjetra të Durrësit.

Top Channel