Policia ka dhënë detaje për ngjarjen në Vlorë.

Njoftohet se pranë shkollës “24 Maji”, Vlorë, pas një konflikti të çastit,  është qëlluar një herë në ajër me armë zjarri.

Ndërkohë që nuk raportohet për persona te plagosur nga ngjarja/

Shërbimet e Policisë po krehin zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit që ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.03.2021, rreth orës 18:56, pranë shkolles “24 Maji”, Vlorë, pas një konflikti të çastit, dyshohet se është qëlluar një herë në ajër me armë zjarri.

Nga verifikimet e deritanishme të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Shërbimet e Policisë po krehin zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit që ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel