Vidhet gjatë natës një dyqan celularësh në Vlorë, maskat marrin disa aparat të markave të ndryshme

05/03/2021 09:08

Një dyqan celularësh është vjedhur gjatë natës në Vlorë.

Ngjarja ka ndodh rreth orës 3:30 të mëngjesit, përball ambulancës qendrore të qytetit te Vlorës, ku një person me maskë ka thyer derën kryesore të dyqanit dhe ka marrë disa aparat celularësh të markave të ndryshme.

Policia është në vendngjarje po merr shenjat e gishtave pamjet filmike te kamerave të sigurisë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel