Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kodër-Kashar ku kanë humbur jetën 3 persona. Sipas njoftimit të policisë sipasojë e aksidentit kanë ndërruar jetë shtetasit me iniciale L.S, I.S dhe D.D.

Ndërkohë drejtuesi e mjetit, 28 vjeçari Zija Murati ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve

Vijon puna nga grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel