Thyerje e rregullave anticovid/ Gjobiten 669 qytetarë në Kosovë

04/03/2021 17:55

 Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve, në qytete të ndryshme të Kosovës, ka gjobitur 669 qytetarë që kanë thyer rregullat anticovid.

Gjithashtu mësohet se janë gjobitur 1318 shoferë.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 25 aksidente me të lënduar dhe 36 aksidente me dëme materiale.

Top Channel