Ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:50, në rrugën “Xhanfize Keko”, ku janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues S. H., mjeti me drejtues E. Zh dhe mjeti motorr me drejtues F. K dhe pasagjer E. D.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi dhe pasagjeri i motorrit, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel