Ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Rinasit, ku një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues shtetasin K. D., 47 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për identifikimin dhe kapjen e mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel