Fotot/ Rama: Vazhdon vaksinimi ndaj koronavirusit i gjyshërve dhe gjysheve mbi 80 vjeç

28/02/2021 19:56

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto, ku gjyshër mbi 80 vjeç, duke u vaksinuar ndaj koronavirusit.

 

Rama iu uron jetë të gjatë gjyshërve dhe gjysheve, duke shtuar se Shqipëria vazhdon të buzëqesh.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Edhe 100😍

*Tiranë, vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve +80 vjeç❤️

#ShqipëriaBuzëqesh🌼

FOTO GALERI
1/12

Top Channel