Foto ilustrim

Vlorë-  Në aksin rrugor Vlorë-Peshkëpi, ka ndodhur një aksident me vdekje.

Mësohet se  makina me drejtues E. Sh., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale A. C., 7 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Top Channel