Aksident në aksin Fier-Patos/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

24/02/2021 20:42

Një aksident është shënuar këtë të mërkurë në aksin Fier-Patos.

Një 33 vjeçar, banues në Fier, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i paidentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit është dërguar në Komisariat dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Njoftimi i policisë:
Fier/Informacion paraprak
Sot rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi D. Xh., 33 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i paindentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.
Eshtë shoqëruar drejtuesi i automjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel