LAÇ- Një 22-vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok

Policia njofton se drejtuesi i mjetit tip “Opel” Redon Zefi, 22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen .

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë më të cilën lëvizte i riu.

Njoftimi i policisë:

Kurbin/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga ,ku për pasojë ka gjetur vdekjen .

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel